Позвънете: 00359 898 61 69 29

Advanced Search Map Search Reduced Offers New Offers

Tърсене:

Търсене по карта:

Разходи при закупуване:

Ръководство на купувача:

Присъединете се:


Sold property offer See on the map

ДВУЕТАЖНА КЪЩА ДО ГОЛФ ТРАКИЙСКИ СКАЛИ

85 000 €     73 000 €  
 | BGN | RUB | GBP | SEK |
 Тип на имот:
 Местоположение:
 Разстояние до море:
 Застроена площ:
 РЗП:
 Площ на парцел:
 Год. на строителство:
 Спални:
 Бани:
 Тераси:
 Етаж:
 Общо етажи:
 House / Villa
 Bozhurets
 1 - 3 km.
 100m2
 180m2
 500m2
 2009
 4
 2
 1
 0
 2

GSM: 00359 898 616 929        Skype: kavarna-property


Description:

За продажба нова и напълно обзаведена къща в селце, отстоящо само на 3 км от град Каварна и и на 10км от Балчик. Разположена е само на 40 метра от ската, от където има изглед от нос Калиакра до нос Емине. Под тях е разположено голф игрище "Тракийски скали", а на около километър са комплексите "Калиакрия" и "Топола Скайс". От всички спални има чудесна морска панорама и невероятно красива гледка. Идеално място за семеен отдих и почивка, а така също и възможност за целогодишно пребиваване. Къщата е строена с много качествени строителни материали. Освен чудесно място за целогодишно пребиваване, къщата е изключително удачна и за отдаване под наем, което прави покупката на този имот чудесна инвестиция .

Къщата:
Тази двуетажна къща е новопостроена и е с РЗП от 181,2 кв.м. Към нея принадлежи дворно място от 500 кв.м. Тя се намира в двор от 1000 кв.м с още една къща близнак, която също се продава. Няма изградена преградна стена между двете къщи, но те са с отделни нотариални актове, партиди за ток, вода и тн. Ако бъдат закупени от различни собственици и те пожелаят могат да изградят ограда разделяща и на практика двата имота.

Разпределението на къщата е както следва:
1-ви етаж: състои се от входно антре, дневна с кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна. Веранда 20 кв.м с барбекю, която е покрита и може да се ползва като лятна кухня или зимна градина.
2-ри етаж: състои се от три спални, баня с тоалетна и две тераса

Общо състояние:
Къщата е нова, солидна, топла и уютна с чудесна морска, панорамна гледка. Общото състояние и е отлично. Първият етаж от къщата е облицован с камък, което придава на къщата автентичен български стил. Целият имот е заобиколен от масивна ограда. Къщата е изцяло мебелирана, баните са изцяло оборудвани, има и оборудвана, вградена кухня. Къщата е климатизирана.

Дворното място:
Дворното място е с площ от 500 кв.м и е озеленено, добре оформено и засято с райграс. Към всяка къща има и гараж с площ от 20 кв.м и възможност за паркиране в двора.

Info:


 • Продадена
 • Акт 16
 • В регулация
 • Ново строителство
 • Строителство - Тухла
 • PVC дограма
 • Електрификация
 • Водопровод
 • Изложение - Юг

Extras:


 • Морска панорама
 • С обзавеждане
 • Гараж
 • Камина
 • Климатик
 • Интернет
 • Сателитна ТВ

     Distances:


 • Летище Варна:
 • Летище Бургас:
 • Курорт Албена:
 • Плаж:
 • Болница:
 • Училище:
 • Супермаркет:
 • Голф игрище:
 • Мидена ферма Дълбока:
 • Нос Калиакра:
 • Резерват Яйлата:
 • гр. Варна:
 • гр. Добрич:



  55 km
  170 km
  25 km
  2 km
  5 km
  5 km
  500 m
  1 km
  12 km
  16 km
  17 km
  55 km
  50 km

Новини

Наем на имот:

Коли под наем:

Трансфери:

Информационен портал:

Каварна във видео:

Община Каварна:

Yandex.Metrica Рейтинг@Mail.ru Rambler's Top100